top of page

Öğrenci Yorumları

Image by Mika Baumeister

Mehtap A.

"Uzun yıllar uğraştığım dil sınavını geçmemi sağlayan kişi. Ne yazsam az gelecek. Çevremde aynı sorunu yaşayan herkese önerebilirim. Özellikle sınav hazırlık konusunda bilgisine ve tecrübesine hayran kalmamak elde değil. Kendine has kelime öğretimi sayesinde kelime dağarcığını kalıcı hale getirmeyi başarıyor. Kendisini tanıyarak İngilizce öğrenimi konusunda önceki zaman kayıplarımı kısa sürede telafi ettiğim için çok mutluyum. Bu konuda profesyonel destek almak isteyen herkese Mine hocayla görüşmelerini tavsiye ederim."

Elif Naz A.

"Mine Hoca ile 2019 yılında tanıştık. Doktoraya hazırlandığım süreçte IELTS sınavına gireceğim için uzman bir desteğe ihtiyaç duymuştum. Mine bu noktada bana çok destek oldu. Hazırlığım öncesinde ortalama 5,5 yaparken, 4 aylık çalışma sonrasında ortalamam 7,5 'a kadar ulaştı. IELTS sınavı hazırlık konusuna çok çok hakim. Bu süreci geçirmiş biri olarak, genel İngilizce ile devam etme niyetindeyim kendisiyle ve Advanced seviyesine ulaşmak istiyorum. Hayatınızın bir döneminde, İngilizce desteğine ihitiyaç duyarsanız kesin-likle tanışmanız ve çalışmanız gereken pozitif ve hayat dolu bir öğretmen kendisi. Yüzde yüz tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ederim."

Levent İ.

"Akademik hayata adım atarken en önemli eksiğim olan İngilizcede, hem temel İngilizce hem de sınava hazırlık konusunda Sevgili Mine Hoca'nın sabırlı ve enerji dolu dersleri ol-masaydı yol alamazdım. Teşekkürlerimi bir kez de buradan iletmek isterim."

Theresa Banu Y.

"Mine Öğretmenime ne kadar teşekkür etsem az! Cambridge Üniversitesi'de Master'a kabul alabilmek için kendisiyle yaklaşık 4 ay IELTS sınavına hazırlandım ve başarılı da oldum. Derslerin hepsinde her konuyu oldukça detaylı ve özverili bir şekilde anlattı, ben anlayıp uygulayana kadar da üzerinde durmaya devam etti. Oldukça profesyonel ve işini ciddiye alan bir öğretmen. İngilizcesini geliştirmek veya belli bir İngilizce sınavına hazırlanmakta olan herkese Mine Öğretmeni tavsiye ederim."

Evrim G.

"Mine Hanım ile Proficiency (hazırlık atlama) sınavına online çalıştık. Özellikle Writing ko-nusunda bana çok yardımcı oldu. Kısa bir süre ama yoğun ders yaptık. Writing sınavının kolaylıklarını gösterdi. Neticede Proficiency sınavını geçtim ve fakülteye başladım. Çok teşekKür ederim. Ders almak isteyenlere öneririm. "

Sinem C.

"Mine Çimen'den hem Üniversite Hazırlık sürecimde, hem de yüksek lisans İngilizce yeter-lilik testine hazırlık için ders aldım. Hem sınıfta öğrencileriyle iletişimi hem de özel ders verirken özeni gerçekten üst düzeyde. Dünya görüşü, sizi motive edişi, tüm bilgilerini size sunmakta son derece bonkör oluşuyla her zaman kalbimi kazanmıştır. Bütün bunları yaparken ihtiyacınıza göre ve sizden daha hevesli bir şekilde sizin için hedefe doğru yol alışındaki başarısı hem de çok naif bir insan oluşunun altını çizmemek olmaz."

Gaye N.

"Evde ders yaparken kendinizi okuldaymış gibi çok fazla olanakla karşılanıyosunuz, derslerin verimli geçmesi için büyük tahta ve projeksiyon kullanıyor. Konuyu sadece anlat-makla kalmayıp bunlar için video gönderimi ek kaynaklarla büyük olanak sağlıyor. Her ko-nuyu en akıcı şekilde dolandırmadan kolay ama akademik olarak anlatımı var en önemlisi kendisine ait birden fazla metoda sahip birisi bu sayede reading ve writing de çok kolay bir şekilde verim alabiliyorsunuz. Öğrettiği konunun akıcılığı ve akılda kalması gereken şekilde anlattığı için bir anda ben bunu nerde kullanabilirim bu böyle nasıl yapılır diye düşünüp uy-gulamaya çalışıyorsun. Ben 1 ay dan fazla süre birebir eğitim aldım ve fazlasıylada mem-nun kaldım kesinlikle tavsiye ederim."

Emre E.

"Siz 2 senede bi sınavı geçememenin ne olduğunu, nasıl psikolojik sıkıntılara yol açtığını biliyor musunuz? 2 senede geçemediğim hazırlığı 1.5 ayda geçmeme yardımcı oldu mine hocam. Yazamadığım essayları yazdım, 3 saate çözemediğim yarısında sıkılıp fırlattığım readingleri 15 dakikada çözmeme yardımcı oldu... Hazırlık okulunda bize İngilizce çok çalışarak ve ezber yapılarak öğrenilir dediler, ama hocam işin mantığı ve taktiğiyle yaz ayının güzel günlerinde beni hiç bunalmayarak eğlenceli bi şekilde sınava hazırladı. Bu 1.5 ay boyunca çoğu kez keşke dedim, keşke okula hem o kadar para vermeyip, hem de 2 senemi boşuna çöpe atmasaydım... ilk baştan Mine hocamın yanına gelseydim... Eğer, siz de gerçekten zaman kayıpsız, kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, eğer gerçekten öğren-mek istiyorsanız kendisiyle tanışın."

Gülşah G.

"Mine hoca kendi teknikleri olan, yetenekli, bilgili, inanılmaz enerjik bir ders anlatışına sahip. Geleneksel ders işleyişini yıkıp inovatif bir düşünce ile aktarım sağlıyor. Kendisinden mut-laka ders almanızı öneririm. Sınav korkumu yenmeme, dil sınavımdan iyi bir puan ile geçmeme yardıcı oldu. Ayrıca hocanın disiplinli olması, sizi motive ediyor. Teşekkürlerimi sunuyorum."

Eylül Gülin A.

"Önce hazırlık kur belirleme sınavına hazırlanmak için gitmiştim ve öğrettiği konularla tam isabetli bir sınavla karşılaştım, öğrettiği kavram ve konuları sınavda zorlanmadan ve güven-le yaptım. Tam istediğim kura da yerleştim. Özellikle hazırlık okulu eğitim sistemi hakkındaki bilgisiyle de bana çok yardımcı oldu ve yol gösterdi. Hazırlık okulunda iyi bir kura yerleştik-ten sonra okulda kavrayamadığım şeyleri kendisiyle yaptığım dersler sonucunda da eksiksiz öğrendim. Quizlerimde eksiklerimi fark edip onların üzerine gittik. En zorlandığım konu olan essaylerde birlikte essay yazdık çok yardımcı oldu ve kendime güvenim geldi. İki kur geçme sınavıma da Mine Hocamla hazırlandım ve ikisinden de sorunsuz ve iyi bir pu-anla geçtim. Derslerle hem İngilizcem pekişti hem hazırlığı yarım dönemde geçtim hem de çok şey öğrendim. Çok teşekkür ederim. Mine hoca su zamana kadar eğitim aldığım en donanımlı,en ilgili ve isini ciddiye alarak ya-pan bir eğitmen. Kendisi bir eğitimciden ziyade arkadas ve yol gösterici. Bana TOEFL hazırlık sürecinde çok yardımcı oldu"

Emrehan E.

"Mine Hocam ile ozelders.com aracılığıyla tanıştık. Kendisini burada yazılan yorumları ref-erans alarak aradım ve yaklaşık 6 ay boyunca kendisinden hem konuşma ve yazma dilimi geliştirmek, hem de İngilizce algımı güçlendirmek için ders aldım. Bu süreçte İngilizce ko-nusunda bana gerçekten çok destek oldu. İngilizceye hakimiyeti, konulara ve derslere hazırlıklı olması, püf noktaları göstermesi ile eğer İngilizce konusunda yardıma ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla kendisinden destek alabilirsiniz."

Sena K.

"Hazırlığım öncesinde ortalama 5,5 yaparken, 4 aylık çalışma sonrasında ortalamam 7,5 'a kadar ulaştı. IELTS sınavı hazırlık konusuna çok çok hakim. Bu süreci geçirmiş biri olarak, genel İngilizce ile devam etme niyetindeyim kendisiyle ve Advanced seviyesine ulaşmak istiyorum. Hayatınızın bir döneminde, İngilizce desteğine ihitiyaç duyarsanız kesinlikle tanışmanız ve çalışmanız gereken pozitif ve hayat dolu bir öğretmen kendisi. Yüzde yüz tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ederim."

Ferzan A.

"Mine hocayla bir süredir Speaking dersleri yapıyoruz. Benim İngilizcem iyi seviye de olsa da konuşma konusunda sıkıntı yaşıyordum. Ama dersler sürecinde sadece konuşmam gelişmedi aynı zamanda İngilizce gramer ya da kelime kullanımlarıyla ilgili farkında olma-dığım birçok detay bilgiyi de öğrenme fırsatım oldu. Mine hocanın enerjisi sayesinde dersler çok eğlenceli geçiyor, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bir şeyler öğrenmiş ol-uyorsunuz. İngilizcenin hangi alanında sıkıntı yaşıyorsanız yaşayın, Mine hocanın size yardımı dokunacağına eminim."

Büşra K.

"Samimiyetiyle ve her zaman gülen suratıyla bizi karşılayan canım hocam. Enerjisini ve bild-iklerini bize geçirmeyi çok iyi biliyor. Hazırlık eğitimimde anlamadığım tüm konuları kolayca anladım ve yaptım. İşini severek yaptığından dolayı anlamama gibi bir şansınız kalmıyor. Herkese gözü kapalı önerebileceğim sayılı hocalardandır kendisi. Tekrardan her şey için teşekkür ederim Mine Hocam."

Emre B.

"İki aydan uzun bir süredir eşimle birlikte Mine’den özel ders alıyoruz. Gerek konusuna ha-kimiyeti, gerekse işine gösterdiği özenle gelişimimize çok büyük katkısı oldu, olmaya da de-vam ediyor. Özellikle her konuya özel olarak hazırlanıp gelmesi dersin verimini arttırıyor."

Zeynep Ç.

"Kesinlikle işini severek ve en iyi şekilde yapan bir hoca. Kendi öğretme stili ve beni cesaretlendirmesi sonucu senelerdir konuşamadığım ingilizceyi konuşmaya başladım. Kesinlikle her konuda tavsiye ederim."

Başak O.

"Çok faydalı bir süreç oldu benim için. 3 farklı kişiden de birebir ders almıştım ancak en doğru şekilde Mine ile ilerleyebildim. Teşekkürler!"

Gamze A.

"Üç yıldır hazırlık sınıfını geçemeyen kızıma bir çok hocadan ve yurt içi ve yurt dışı kurslar-dan ders aldırmamıza rağmen sonuç alamamıştık. Mine hocayla tanışmamız herşeyi değiştirdi. Konusuna hakimiyeti, öğrenci dostu yaklaşımı, sadece öğrenciyle değil aileyle de son derece ilgili ve yardımcı olması bizi çok mutlu etti. Azmi ve motive edici tavrıyla kızımızı son dakikaya kadar domine etti. Sayesinde kızımız sınavını başardı. Kızımız, "Mine Hoca sayesinde İngilizceyi öğrendim, artık her sınavı başarabilirim" diyor. Çabasının ve emeğinin karşılığı ödenemez, Dostluğuna ve hocalığına paha biçilemez. Çok teşekkür ediyoruz."
bottom of page